Promocje dla szkół

ZACHĘCAMY DO KORZYSTANIA Z PAKIETÓW WYPOCZYNKOWYCH
W PAKIECIE ZAWSZE TANIEJ: PAKIET SZKOLNY

Hotel „Gwarek” ** położony jest w Kudowie-Zdrój

Kudowa – Zdrój jest jednym z najbardziej interesujących uzdrowisk polskich, leżącymu podnóża Gór Stołowych. Już w XVIII wieku ta mała mieścina została nazwana miastem leczniczym i do dziś większość kuracjuszy polskich, jak i zagranicznych odwiedza Kudowę w celach zdrowotnyc.

Wszelkie atrakcje skupiają się zazwyczaj w urokliwym Parku Zdrojowym (bardzo blisko naszego ośrodka) m.in.: największa na Dolnym Śląsku Pijalnia Wód Mineralnych, sala koncertowa, teatr, muzea, baseny, bogato rozwinięte szlaki – zarówno piesze jak i rowerowe, kawiarnie, restauracje, dancingi. Dodatkowo organizujemy wycieczki poza granice Polskinp. do Pragi lub Skalnego Miasta i inne. 

Gwarantujemy, że każdy nasz Gość odnajdzie coś dla siebie w tak urozmaiconym miejscu jak Kudowa-Zdrój.

Do naszego hotelu dotrą Państwo drogą krajową nr 8 z Wrocławia do Kudowy-Słone, a następnie w centrum miejscowości wjeżdżając na ulicę Słowackiego 10. Doskonała lokalizacja hotelu: 33 km od Kłodzka, 120 km od Wrocławia i 150 km od Pragi – gwarantuje łatwy i szybki dojazd. Hotel „Gwarek”** składa się z budynku sześciokondygnacyjnego z windą, w sąsiedztwie Parku Zdrojowego i Centrum Rekreacyjno-Leczniczego. Jest obiektem całorocznym i okazałym. To idealne miejsce do odpoczynku oraz komfortowa baza noclegowa. Spokój, przyjemna atmosfera i domowa kuchnia – to wszystko czeka na naszego Gościa. Dla stałych klientów gwarantujemy atrakcyjne zniżki. Ponadto oferujemy wiele pakietów takich jak: „Mama i Ja” (dla matek z dziećmi), „Wczasy dla Seniora” (dla osób po 50 roku życia), „Zdrowy Wypoczynek” (pakiety 7 i 14 dniowe, zawierające w cenie zabiegi lecznicze) oraz pakiety sezonowe – Bożonarodzeniowe, Sylwestrowe, Wielkanocne, długie weekendy. (majowe, czerwcowe). Ofertę uzupełnia organizacja ferii zimowych oraz tzw. Zielonych Szkół