Zdrowy wypoczynek

Wczasy lecznicze i turystyka zdrowotna w Hotelu „Gwarek” w Kudowie - Zdrój

Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnego pakietu „Zdrowy Wypoczynek” oferującego klientom Hotelu „Gwarek” dostęp do usług leczniczych oraz odpoczynek w uroczym uzdrowisku jakim jest Kudowa - Zdrój.

Promocja obowiązuje przez cały rok, z wykluczeniem pakietów sepcjalnych, tj.: świąt, sylwestra i długich weekendów.

Miejscowość posiada naturalne zasoby surowców leczniczych (4 źródła, pijalnie wód mineralnych), jest uzdrowiskiem górskim o najłagodniejszym klimacie w polskich górach.

Leczone są tu choroby kardiologiczne, naczyń obwodowych, endokrynologiczne, choroby krwi i układu krwiotwórczego, otyłość, choroby układu pokarmowego u dzieci.

Termin pobytów HB mini HB FB
CAŁY ROK 931,00 zł   7dni 980,00 zł   7 dni 1071,00 zł   7dni
W CENIE 7 noclegów i wyżywienie : śniadanie i kolacja (HBmini). Pobyt od kolacji do śniadania (doba hotelowa od 17 do 10). .Badanie lekarskie. 20 zabiegów zależnie od zaleceń lekarza . Oferta zobowiązuje do zakupu co najmniej 7dni pobytu z pełnym wyżywieniem 7 noclegów i wyżywienie : śniadanie i obiadokolacja (HB). Pobyt od obiadokolacji do śniadania (doba hotelowa od 17 do 10) Badanie lekarskie. 20 zabiegów zależnie od zaleceń lekarza. Oferta zobowiązuje do zakupu co najmniej 7dni pobytu z pełnym wyżywieniem 7 noclegów i wyżywienie : śniadanie, obiad i kolacja (FB). Pobyt od kolacji do śniadania (doba hotelowa od 17 do 10).  Badanie lekarskie. 20 zabiegów zależnie od zaleceń lekarza Oferta zobowiązuje do zakupu co najmniej 7dni pobytu z pełnym wyżywieniem

Gratis:

  • Tenis stołowy - bez ograniczeń
  • Zniżka 20% na wstęp do groty solnej „SOLANA”
  • Zniżkowe bilety do Aquaparku „Wodny Świat”
  • Zniżkowe bilety na basen w Hotelu Kudowa
  • Pomoc przy zorganizowaniu czasy wolnego np. Wycieczki po Kotlinie Kłodzkiej i do Czech, Wiednia.

Wykaz zabiegów 24 Wojskowego Szpitala Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjnym SP ZOZ, w którym świadczone są usługi na rzecz klientów Hotelu „Gwarek” (odległość  100 m)

K I N E Z Y T E R A P I A

Gimnastyka: - zbiorowa,- indywidualna (20 min), - UGUL (ćw.w odciążeniu), - gimnastyka przyrządowa (15 min), - trakcja kręgosłupa

F I Z Y K O T E R A P I A

Elektroterapia: - diadynamic, - interdyn, - jonoforeza, - elektrostymulacja, - terapia p.bólowa TENS, Hi-Top, - terapia antycellulitowa Hi-Top

Światłolecznictwo: - lampa Sollux, - lampa BV,- terapia laserowa

Pole magnetyczne: niskiej częstotliwości: - magnetronie, - materac magnetyczny

wysokiej częstotliwości: - diatermia krótkofalowa

I N N E

- ultradźwięki, - ultrafonoforeza, - inhalacja solankowa, - okłady borowinowe, - krioterapia

B A L N E O L O G I A

- hydromasaż, - masaż podwodny automatyczny, - masaż podwodny aut.z kąp.perełkową, - bicze wodne

Kąpiele: - wirowa kkg, - wirowa kkd, - perełkowa, - solankowa, - perełkowa z emulsją borowinową, - z emulsją borowinową, - CO2 - 4-komorowa, - theraGas (CO2 - sucha)

M A S A Ż E

- aquavibron /fleximatic (masaż wibracyjny), - masaż ręczny- aquamed (łóżko wodne do masażu suchego)

 

Kolejność: 
3